ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ЗІРОЧКА"
санаторного типу Ніжинської міської ради Чернігівської області
«КВІТНЕВІ ВИКРУТАСИ»
Нещодавно в місті Ніжині відбувся Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси», в якому взяв участь зразковий хореографічний ансамбль «Арабеск» під керівництвом Оксани Лисиці.
Учасниці зразкового колективу, вихованиці-випускниці нашого закладу, Анна Левченко та Софія Маслюк вибороли почесне перше місце та «Золотий диплом» з композиціями «Під дощем» та «Черевички».
Від щирого серця вітаємо з високою нагородою! Бажаємо славних перемог! Так тримати!