Кожна господиня до Світлого Христового Воскресіння наводить лад і на дворі, і в коморі.
А коли поруч дружня та працьовита команда, тоді і діло швидше робиться! Цього тижня працівники ЗДО 2 приєдналися до весняної толоки: пофарбували дерева, прибрали територію, висадили нові рослини, змайстрували нові шпаківні.
Така робота об'єднує, несе радість, вселяє віру у щасливе майбутнє. І так обов'язково буде!